O nas

 

Od 1991 roku jako spółka KIE zajmujemy się sprzętem medycznym dla Klientów z całej Polski. Na rynku diagnostycznego sprzętu medycznego działamy od 22 lat. Równolegle prowadzimy dwie formy działalności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie dzierżawy, sprzedaży i serwisu tomografów komputerowych, rezonansów magnetycznych oraz klasycznej aparatury rentgenowskiej. Naszym Klientom oferujemy wysokospecjalistyczną aparaturę

medyczną, materiały eksploatacyjne, urządzenia nagrywające obrazy z badań radiologicznych na dyskach CD, jak również narzędzia informatyczne do analizy, dystrybucji i archiwizacji cyfrowych obrazów, które zdecydowanie ułatwiają pracę lekarzom. W ofercie posiadamy także wysokiej klasy strzykawki automatyczne do podawania środków kontrastujących. Ponadto jesteśmy producentem specjalistycznego oprogramowania medycznego, z którego korzystają pracownicy oddziałów radiologii.


Zapewniamy fachowy i szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nad prawidłowym funkcjonowaniem specjalistycznej aparatury medycznej czuwają wykwalifikowani inżynierowie, odbywający regularne szkolenia poszerzające ich wiedzę. Grono naszych Współpracowników tworzą szpitale publiczne jak i prywatne placówki na terenie całego kraju. Chcemy wspierać naszych obecnych jak i przyszłych Klientów oferując nowoczesne rozwiązania, umożliwiające jak najlepsze wyposażenie powstających pracowni diagnostycznych, zapewniając również fachową pomoc w czasie awarii.

23 lata
doświadczenia na rynku
medycznym w Polsce

Usługi medyczne to drugi profil naszej działalności w zakresie diagnostyki. Doświadczenie zdobyte od momentu uruchomienia pierwszej pracowni rentgenodiagnostyki sprawiło, że dziś na terenie całego kraju tworzymy i prowadzimy Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej, w których wykorzystując wysokiej klasy sprzęt, przeprowadzamy badania za pomocą tomografu komputerowego, rezonansu magnetycznego i aparatu RTG. Z sukcesem rozpoczęliśmy działalność w zakresie telemedycyny uruchamiając w Poznaniu nowoczesne centrum teleradiologii.

Dzięki możliwości przekazywania obrazów drogą elektroniczną oraz zatrudniając wykwalifikowany personel, KIE zapewnia opisy:

  • badań rezonansu magnetycznego,
  • tomografii komputerowej,

Dzięki połączeniu on-line, lekarz z uczestniczy w całym procesie badania – od momentu rozpoczęcia do chwili opracowania.