Cel i misja

 

Jesteśmy od wielu lat dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu i oprogramowania medycznego dla szeroko rozumianej i nowoczesnej diagnostyki radiologicznej.

Wydzierżawiamy klientom w całej Polsce największą ilość aparatury diagnostycznej obejmującą rezonanse magnetyczne i tomografy komputerowe.

Dysponujemy jednym z najlepiej wykwalifikowanych i szybko działających zespołów inżynierów serwisowych w Polsce.

Oferujemy placówkom publicznym i lekarzom prywatnym najbardziej korzystne, dostosowane do ich potrzeb i wymagań warunki do pracy.

Współpraca z partnerami z całego świata sprawia, że nasza oferta jest uniwersalna, możemy zaproponować klientom aparaturę z każdego poziomu technologicznego.

target01

Naszych Klientów wspieramy w przygotowaniu i realizacji projektu prowadzącego do uruchomienia diagnostycznej pracowni obrazowej dowolnego typu.

target02

Pomagamy wyposażyć nowo powstające pracownie poczynając od wysokiej jakości sprzętu medycznego, poprzez materiały eksploatacyjne, kończąc na pełnej opiece serwisowej gwarantującą bezprzerwową pracę pracowni przez 24 godziny na dobę.

target03

Oferujemy profesjonalne wykonawstwo budowlane, dostawę i montaż klimatyzacji i wentylacji oraz specjalizowanych urządzeń potrzebnych do prawidłowej pracy całej pracowni.