Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z jubilerem Kraków.

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zreformowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie chętnie korzystamy z opcji zamawiania przez internet. I choć w sieci można wyszukać prawie wszystko, wciąż jest wiele produktów, które zaleca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnego łańcuszka, pierścionka czy broszki wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. W związku z tym, żeby mieć pewność, iż biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy planujemy nabyć obrączki czy też pierścionek zaręczynowy, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli natomiast znajdziemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny albo za ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do stosownego rozmiaru lub sporządzi nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej wskazówki jubilera. Pokaże on współczesne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, poradzi nam jak dobrać stosowny kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się na chrzest, ślub czy urodziny.

Sklep jubilerski – renowacja popsutej biżuterii i wykonanie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią dodatkowe usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest jedną z nich. Jeśli zerwał się nam łańcuszek albo odpadł kryształek z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny obwód palca, jubiler poprawi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na pierścionku czy zawieszce podziękowania, gratulacje, datę albo inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś niepowtarzalnym upominkiem, albo mamy własny pomysł na wisiorek lub broszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu posiadamy zbędną albo zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]