biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały podarunek dla każdej Polki. Te szlachetne wyroby idealnie harmonizują się z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób kupować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami są idealne na prezent

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające niepowtarzalne cechy wizualne. Mienią się pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są profesjonalnie polerowane oraz pozbawione koloru. Mogą wspaniale imitować naturalne diamenty, używane są więc jako element zdobniczy. Produkowane są również zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie stosownych domieszek można stworzyć poniższe odcienie: błękitny, czerwony, seledynowy, brunatny. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te połyskujące dodatki są zahartowane i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek oraz zawieszek. W jakich sklepach dostaniemy dodatki z cyrkoniami? Szeroki wachlarz zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych wariantach i niskich cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i możemy mieć wymarzoną i piękną biżuterię. Odbiorcy często kupują minimalistyczne kolczyki, ale także te różnorodnie zdobione.