Do jakich kreacji założyć wiszące kolczyki?

Do jakich kreacji założyć wiszące kolczyki?

Jeśli potrzebujesz wiszących kolczyków, kliknij tutaj.

Jednym z najpopularniejszych typów biżuterii są kolczyki. Noszą je nie tylko kobiety – rosnącym od kilkunastu lat popytem cieszą się także wśród panów, przede wszystkim tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie można jednakże negować, że przytłaczająca większość tego rodzaju biżuterii wytwarzana jest dla pań. Niesłychanie porywające są szczególnie kolczyki wiszące. Są one bardziej zauważalne i dzięki temu w zdecydowanie mają wpływ na to, jak inni postrzegają konkretną stylizację. To powoduje, iż są niesłychanie popularne wśród pań w różnym wieku i ubierających się w różnorodnych stylach. Duże zróżnicowanie kolczyków wiszących pomaga dobrać je właściwie do każdej garderoby. Jak jednak wybrać wiszące kolczyki najlepsze do danej okazji? Na które ich aspekty winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – weź pod uwagę ich długość oraz kształt

Przy doborze wiszących kolczyków warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich design oraz długość – to właśnie te atrybuty w największej mierze rzutują na to, jak ostatecznie będzie widziana nasza twarz. Krótsze kolczyki wiszące sprawiają, że twarz wydaje się okrąglejsza, z kolei te dłuższe (w sprzedaży dostaniemy takie mające nawet 6-7 centymetrów) wyciągają ją. Tu olbrzymie znacznie posiada też kształt kolczyków. Wąskie przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, natomiast te bardziej koliste – wręcz na odwrót. W sprzedaży dostaniemy również kolczyki bardziej neutralne, które nie zmieniają nazbyt postrzegania kształtu naszego oblicza – tutaj bezapelacyjnie powinniśmy napomknąć m.in. o kolczykach przypominających łzy.

Nie łącz wiszących kolczyków z ciężką biżuterią

Poszukując kolczyków wiszących dobrze dostosowanych do konkretnego ubioru trzeba mieć na uwadze, że są one bardzo rzucającym się w oczy elementem. W towarzystwie innej odznaczającej się biżuterii mogą więc wywołać odczucie egzageracji. Wobec tego najlepiej wystrzegać się zakładania ich do masywnych bransolet, wisiorków czy zegarków. Kolczyki wiszące będą natomiast prezentowały się bardzo dobrze, jeśli w stylizacji będą najmocniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z butami, stylizacją włosów oraz sukienką.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]