Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Szukasz srebrnych kolczyków? Kliknij tutaj.

Jednymi z najczęściej wybieranych przez Polki akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – niezwykle huczną i mniej formalną. Zobaczmy co sprawia, że są tak często wybierane, a także gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – które wybrać

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych formach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie często kupowane są długie kolczyki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Są okraszone drogocennymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Dodatki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co często ma miejsce w przypadku dodatków z metali nieszlachetnych. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz technikę ich wykończenia – najbardziej oryginalne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały nienagannie, trzeba dobrze je czyścić i na bieżąco eliminować śniedź. Należy wycierać je regularnie suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne balsamy czyszczące, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie stosujmy natomiast starych technik czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno rysują elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór kolczyków jest bez wątpienia w e-sklepach, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne promocje. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zabiegane Polki.