Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Po więcej informacji o kolczyki bigle kliknij tu.

Biżuteria to nie tylko szlachetne minerały i metale. Istotne są wszak nie tylko ich wzory, ale także walory praktyczne – kolczyki, jakich nie używa się komfortowo bez wątpienia nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego kupując biżuterię warto dowiedzieć się, który typ zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę ogromna – wciągane, sztyfty oraz bigle. Które z nich okażą się najlepszym rozwiązaniem? Warto na przykład postawić na kolczyki na biglach – są wszak praktyczne oraz świetnie się prezentują.

Kiedy wybrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach polecane są w szczególności dla pań o stosunkowo kwadratowej twarzy – bywają długie, więc dodają twarzy ostrości. Świetnie będą również wyglądały na owalnej twarzy – szczególnie, jeśli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy oczywiście nadmienić, że kobiety o nieco innej twarzy także mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą właściwy model.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych minerałów – to zależne jest od kosztów ich wydobycia i fantazji twórcy. Szczególną popularnością cechują się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz kamieniami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Które z nich warto wybrać? To rzecz indywidualnych upodobań – czasem lepiej wypadną kolczyki z topazem, innym razem dobrze zda egzamin minerał sztuczny, zatem kupno kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]