Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Potrzebujesz profesjonalnej porady psychologa w UK? Zajrzyj tutaj.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Aktualnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracji właściwie zanikło, ale ciągle nie brakuje osób skorych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakimi kłopotami się upora?

Pobyt na emigracji i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również praca w obcym państwa, rodzą mnóstwo problemów, którym wyjątkowo ciężko jest podołać. Rozłąka z rodziną nierzadko powoduje ogromny stres. Do tego nieraz dochodzą też trudności ze znalezieniem pracy lub nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Odruchy te bardzo trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. Dlatego nie wolno obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje przekazane w czasie sesji zostaną powierzone komuś innemu. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje jak identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej psycholog.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339