Chcesz nauczyć się malowania akwarelami? Zapisz się na kurs

Chcesz nauczyć się malowania akwarelami? Zapisz się na kurs

Kurs akwareli - zobacz korzystną ofertę.

Malowanie farbami akwarelowymi jest popularną formą artystycznego wyrażania siebie i nie ma potrzeby stawać się w tym profesjonalistą, aby odczuwać z tego radość każdego dnia. Dla wielu ludzi jest to wszak tylko metoda relaksu po ciężkim dniu lub hobby i nie dążą oni do osiągnięcia w tej sferze perfekcji. Jednak jeżeli pragniesz malować coraz lepiej, radzimy zapisać się na kurs akwareli.

Kurs akwareli – dla twórców-amatorów i nie tylko

Akwarele to mimo wszystko nie są proste farby. Obraz sprawia wrażenie bardzo niepozornego i bezproblemowego do osiągnięcia, ale jest wynikiem wielu czynników, o których twórca-amator zazwyczaj niewiele wie. Ogromny udział w samym procesie tworzenia ma też koincydencja – akwarele to farby, nad którymi trudno jest zapanować i nawet twórcy od lat doświadczeni w tej technice nigdy nie są przeświadczeni o tym, że praca zawsze wyjdzie w stu procentach tak, jak zaplanowali. Kurs malowania akwarelami to wspaniałe miejsce, aby rozpocząć swoja przygodę z tą techniką malowania oraz zdobyć przydatną elementarną wiedzę niezbędną do rozbudzenia w sobie miłości do farb akwarelowych. Wszyscy są tu mile widziani, obojętnie, czy podjęli już jakieś próby z akwarelami, czy to ich pierwszy kontakt z tym rodzajem farb. Instruktorzy kursu w trakcie pierwszych godzin rzetelnie przybliżają cechy tych farb, różnorodność technik ich używania, a także typy papieru, z którego korzysta się w malarstwie akwarelami i jego wpływ na finalny efekt pracy.

Nauka malowania akwarelami – plusy pracy w zespole hobbystów

W dobie powszechności internetu to nie problem odszukać a potem obejrzeć filmy instruktażowe, które uczą malowania farbami akwarelowymi. Jednakże nigdy nie będzie to równie rozwijające jak udział w kursie akwareli pod okiem kompetentnego instruktora ze szkoły malarstwa i rysunku. W owocnej szkoleniu z technik artystycznych istotne są sugestie, które uczestnicy kursu słyszą od instruktorów w czasie pracy. Takie korekty pomagają w szybszym tempie zdobyć warsztat, a uczeń nie musi sam dochodzić do tego, gdzie popełnił błąd, który sprawił, że jakiś efekt nie wyszedł tak jak powinien. Ponadto praca w zespole innych osób o analogicznych pasjach formuje komfortową atmosferę wsparcia, które jest bardzo ważne w zachęcaniu do dalszego doskonalenia warsztatu. Uczestnictwo w merytorycznej analizie dzieł pozostałych kursantów, umożliwia potem poprawnie ocenić swoje prace już zakończeniu kursu.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]