Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Więcej informacji o Blender 3D kurs.

Świat rysunku bezustannie ewoluuje i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych technik na rzecz kreowania swoich prac tylko cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie dużymi kosztami – można po prostu ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który zarazem jest całkiem bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela

Korzystania z dowolnego programu można nauczyć się na własną rękę, lecz proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz jest bardzo irytujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie wiele korzyści zwłaszcza osobom, które dopiero odkrywają program Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez uczestnika kursu wskazując detale, które trzeba dopracowac oraz proponując ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, żeby odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w w branży gier komputerowych i filmowej

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością pożądaną i poważaną w szczególności w świecie projektowania, gier wideo i filmu. Poznanie programu Blender 3D rozszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju kursów to po prostu amatorzy i artyści, którzy pragną poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności lub odkryć nowe formy ekspresji.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]