Kurs rysunku architektonicznego – gdy marzysz o studiach na architekturze

Kurs rysunku architektonicznego – gdy marzysz o studiach na architekturze

Oferta kursu rysunku architektonicznego Kraków w dobrej cenie. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ dużo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się kompozycji i perspektywy

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również porady specjalistów pozwalające przygotować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu lub za granicą). Kursanci mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]