Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o kursie rysunku dla dzieci Kraków? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również konsultacji online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z kursów tego rodzaju korzystają również osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałą propozycją na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]