Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Dostawca silników prądu stałego - sprawdź najnowszą ofertę.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz powszechne zastosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników prądu stałego, jak również motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z surowców wysokiej jakości przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się wysoką niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie stosuje się m.in. w produkcji sprzętu medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]