Ciekawe zajęcia dla maluchów – kurs gotowania dla dzieci

Ciekawe zajęcia dla maluchów – kurs gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci - więcej o ofercie na warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci lubią pomagać nam w kuchni – przynosić i wybierać składniki czy ozdabiać wypieki. Chcesz podsycić zapał kulinarny swojej pociechy? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w wieku od 6-10 lat. W czasie warsztatów dzieci kształtują swoją pomysłowość i uczą się niezależności i co najważniejsze – zyskują praktyczne umiejętności. A po prostu doskonale się bawią. Komponowanie ciekawych smaków, nauka nieskomplikowanych przepisów oraz dobieranie i mieszanie ingredientów – to wszystko powoduje, że dzieci z zapałem eksperymentują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakich powinno się przestrzegać w kuchni, co pozytywnie wpływa na ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą także asystować rodzice, jest to więc doskonała okazja do spędzenia wspólnie czasu z potomkiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem poczęstować się tym, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z wykwalifikowanym szefem kuchni

Warsztaty prowadzone są przez trzy godziny i organizowane są w Krakowie. Podczas warsztatów maluchy przyrządzają deser i danie główne. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – przygotować wyborny makaron na słodko lub słono, ewentualnie spróbować swoich sił w pieczeniu ozdobionej świeżymi składnikami, aromatycznej pizzy. W czasie warsztatów grupa przygotowuje też wyborny deser – mus z polewą oraz kruchym ciastem. Nauka poprzez uczestnictwo w zabawie to świetny sposób spędzania wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ukochanych potraw przynosi pociechom sporo szczęścia. Nawet najbardziej niesforny maluch będzie z pasją uczestniczył w dekorowaniu tortu bądź przyrządzaniu smakowitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez profesjonalnego szefa kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie i doskonałe podejście do dzieci.

Nasze dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]