Rozważasz urlop na południu Polski? Sprawdź online, które atrakcje w Małopolsce warto zobaczyć

Rozważasz urlop na południu Polski? Sprawdź online, które atrakcje w Małopolsce warto zobaczyć

Więcej informacji o ładnych miejscach w Małopolsce, skieruj się tutaj.

Choć Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, więc zdarza się, że trudno znaleźć coś dla siebie w setkach wiadomości o godnych zwiedzenia atrakcjach oraz zbliżających się eventach kulturalnych czy sportowych w Małopolsce.

Ciekawe miejsca w Małopolsce – poznaj stronę przygotowaną specjalnie dla turystów

Żeby pokazać zainteresowanym atrakcje turystyczne tego regionu, stworzono witryna visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o najpiękniejszych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, jak również o pokazach i wydarzeniach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych planowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy w witrynie? Podróżnicy planujący przyjazd do Małopolski już na głównej stronie dostrzegą mapkę, na której migiem odszukają kempingi, pensjonaty i hotele, muzea i zabytki oraz Centra Informacji Turystycznej położone w miejscowościach województwa. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, podając informacje zarówno o dworcach i lotniskach, jak i o parkingach i wypożyczalniach aut. Ponadto dla osób, które z różnorodnych powodów nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował kilka wirtualnych spacerów pokazujące między innymi Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO, regiony agroturystyczne czy czar parków narodowych i krajobrazowych.

Portal o atrakcjach turystycznych w Małopolsce nie zapomina zagranicznych odwiedzających

Strona visitmalopolska.pl nie zapomina także o zagranicznych turystach, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane oraz inne tatrzańskie miejscowości. Informacje zawarte na portalu dostępne są więc w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku hiszpańskim, niemieckim, francuskim i włoskim. Niesłychanie wartościowa dla obcokrajowców może być również sekcja Rozmówki, gdzie poznają kluczowe wyrażenia i zwroty, które pomogą im porozumieć się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie wczasów naszym kraju. podróżnicy z zagranicy znajdą tu spis ambasad i konsulatów zlokalizowanych w regionie Małopolski.

Nasze dane kontaktowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego