automatyczne księgowanie przelewów

Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Właściciele firm bezustannie poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają zaledwie sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, szczególnie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to korzystna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, wobec tego świetnie zda egzamin w szkołach językowych lub niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]