Aranżujesz sypialnię albo salon? Rozważ zakup szuttersów

Aranżujesz sypialnię albo salon? Rozważ zakup szuttersów

Zobacz shuttersy w salonie na skyshutters.pl/realizacje/.

Shutters, innymi słowy wewnętrzne okiennice dekoracyjne, kojarzą się na ogół z wnętrzami zaprojektowanymi w stylu południowoamerykańskim lub tropikalnym. Jednak ten moduł osłony okna można użyć też w naszych domach – jest to nadzwyczaj wytrzymałe, a przy tym doskonale prezentujące się rozwiązanie, które w wielu przypadkach sprawdzi się lepiej niż bardziej rozpowszechnione obecnie rolety.

Shuttersy w salonie – regulacja ilości promieni słonecznych wpadających do pokoju

Shuttersy w salonie bądź w pokoju dziennym, wypełniają dwie funkcje – dekoracyjną i praktyczną. Okiennice wewnętrzne zauważalnie podnoszą estetykę pokoju. Ich lamele są grubsze, co sprawia, iż znakomicie poprawiają stylistykę większości okien. Kwestia estetyki jest arcyważna, ponieważ to w salonie podejmuje się gości, jak również przesiaduje się w nim po kilkanaście godzin w ciągu dnia. Z tej przyczyny warto zatroszczyć się, żeby ten pokój nie tylko atrakcyjny, ale również wygodny. Opcja ustawienia stopnia ułożenia lameli shuttersów umożliwia kontrolę ilości promieni słonecznych wpadających do wnętrza, co pozwala m.in. na zupełne jego przyciemnienie, jeśli pragniemy zobaczyć coś w telewizji, lub jego przyjemne ściemnienie, kiedy chcemy wytworzyć romantyczny półmrok w pomieszczeniu.

Shuttersy w sypialni – doskonałe rozwiązanie dla chorych na alergie

Swoboda regulacji przenikania promieni słonecznych do pomieszczenia jest z pewnością najistotniejsza w sypialni. Shuttersy sprawdzą się tu jednak też z innego powodu – z ich wykorzystaniem można skutecznie korygować temperaturę pokoju, która w dużym stopniu oddziałuje na nasz mocny sen. Dzięki okiennicom wewnętrznym latem łatwiej jest zachować chłód w sypialni, natomiast w okresie zimowym przez dłuższy czas zatrzymamy w niej ciepło. Na dodatek takie okiennice tworzą skuteczną barierę chroniącą przed głośnymi dźwiękami z zewnątrz. Shuttersy to również znakomite rozwiązanie dla osób chorych na alergie. Na ich lamelach osiada się mniej cząsteczek kurzu niż w plisach zasłon, a ich pielęgnacja jest nadzwyczaj łatwa i trwa w zasadzie parę minut.

Poza sypialnią i salonem shuttersy świetnie sprawdzą się też w kuchni, w łazience oraz w pokoju dziecięcym.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]