Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Tu kupisz butelki do wina w hurcie.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to równolegle branża, w której doskonale radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój ekologiczny, smaczny albo autorski wyrób. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zabezpieczona tak, żeby produkt dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc najlepiej w szklane butelki oraz słoiczki. Atutem tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Hurtowy zakup słoików oraz butelek to sposób na redukcję wydatków

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo soki, smalczyk kanapkowy bądź konfitury, będzie zużywać rocznie nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości daleko przekraczające liczbę paru tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie będzie zatem dla niego zarówno metodą optymalizacji wydatków, bo zamawiając towar w dużych ilościach przeważnie można otrzymać spory rabat od dystrybutora, ale także oszczędnością na kosztach transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u krajowego dostawcy butelek i słoików. Dzięki temu też otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu nabędziesz słoiki i butelki w paletach

Hurtownicy opakowań szklanych oferują przeróżnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki szklane doskonałe do przechowywania soków, piwa czy wina. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od objętości opakowań – po 800, 1400, a nawet 2000 sztuk wybranego opakowania. Podmioty posiadające własne samochody dostawcze mogą też odebrać zakupiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Wraz z paletą butelek i słoiczków hurtowo można także kupić większą ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki pasujące do danego typu opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]