Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Znajdź części Renault Kraków.

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy silnika, układu chłodzenia, nadwozia i podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]