nowoczesne pokrycia dachowe, blachy na rąbek

Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używany rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się ich używać? Opisujemy panele dachowe na rąbek stojący i sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do wielu stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zyskują coraz większe uznanie, dlatego że perfekcyjnie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Bardzo dobrze prezentująca się oraz mocna blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w nowoczesnych domach, jak i obiektach budowlanych, w których potrzebna jest wymiana paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są dostarczane na teren budowy w postaci niedużych arkuszy. Charakteryzują się łatwym i równocześnie błyskawicznym montażem. Tego typu pokrycie dachowe jest niepodatne na rdzę, mocne i idealnie pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem wytrzymałości oraz wykorzystanej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy i wykończone specjalną powłoką, która gwarantuje ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie UV bądź opady. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na obniżenie wydatków związanych z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek stojący, warto nabyć ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08