Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Sprawdź, gdzie kupić 3D drukarkę.

W ofercie CadXpert znajdują się tylko urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz urządzenia. Wyliczono, iż używając drukarek 3D oraz innych produktów Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny prawie o 90 procent. Nadrzędne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych urządzeń i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLA i SLS. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w autorskiej, prekursorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną budową i nieskomplikowaną obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można szybko uzyskać tożsame makiety, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w rozmaitych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest trwały i dokładny, a w trakcie procesu wydruku nie pojawiają się wypaczenia ani przesunięcia warstw.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]