Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Zamów etykiety na bimber.

Obyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zalążka najchętniej wręczanym i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na urodziny, wesele czy osiemnastkę. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety weselne – podziękuj gościom za przybycie

Na weselu alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale także dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec imprezy. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może również stać się w interesującą pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę, na których można dodać informację o wyrazy podziękowania, imionach Państwa Młodych czy dniu i miejscu ślubu. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych odcieniach oraz wzorach, więc bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni zamawiającego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu urodzinowym.

Spersonalizowane etykiety na bimber – oznaczaj swoje alkohole

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie robisz nalewki, wina bądź soki i dajesz je rodzinie czy też znajomym przy przeróżnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Oprócz tego butelki można też oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]