Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Zamów kontenery rolkowe.

Część śmieci nie może być wyrzucanych do koszy na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to zwłaszcza tych, które są wytwarzane w czasie wszelkiego typu prac budowlanych i renowacji, jak również odpadów industrialnych. Muszą one zostać odwiezione do wskazanego punktu zbiórki selektywnej, gdzie zostaną poddane recyklingowi zgodnie z przepisami o odpadach. W rozlicznych wypadkach mogą jednakże wyniknąć trudności powiązane z składowaniem oraz transportem śmieci. Żeby się przed nimi ustrzec, trzeba wyposażyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Kontenery na odpady – typy

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dostosowane do przechowywania oraz przewozu gruzu, starych mebli, opakowań i pokrewnych odpadów. Dodatkowo dostępne są też kontenery uszczelniane, które bardzo dobrze zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są także wymagane w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, jak granulaty, wióry metalowe czy trociny. Proces ich załadunku usprawnia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najprostsze do przewożenia są oczywiście kontenery rolkowe, wyposażone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery otwarte – dla firm budowlanych i ekip sprzątających

Adresatami usług producentów kontenerów stalowych są różne firmy. Pośród nich można wymienić między innymi ekipy sprzątające oraz parające się opróżnianiem piwnic i strychów, przedsiębiorstwa budowlane, jak również wszelkiego typu zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na odpady decydują się firmy świadczące usługi wywozu gruzu i odpadów o niestandardowych gabarytach. Udostępniają je one swoim klientom, a po wypełnieniu transportują do punktu legalnego ich magazynowania bądź utylizacji.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]