Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Zobacz Lavazza A Modo Mio kapsułki na https://bit.ly/3grPSvz.

Firm wytwarzających kawę są setki, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie mieści się w czołówce tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, iż początek marki Lavazza sięga końca XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość około 20$ nabył niewielki obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawy i przyrządzano ich oryginalne mieszanki. W mgnieniu oka zdobyły one serca rezydentów Turynu. Sto lat później firma Lavazza nadal zachwyca aromatem swoich kaw, wyznaczając normy także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przygotowanie pysznej, pachnącej kawy trwa jedynie paręnaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek wytwarzanych przez tę markę. Aktualnie w sprzedaży kupić można sporo odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż kosztują one taniej, ale tak samo wyróżnia je głęboki aromat.

Kto sprzedaje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do wielu popularnych ekspresów tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Vigoroso Ira czy bezkofeinowa Genova Decaffeinato), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Venezia), ale także napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), czekolady (Mokaccino) oraz orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]