balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal balon do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]