Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Dalsze informacje o słoju z kranikiem.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Jak można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania kompotów, soków, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]