akcesoria jeździeckie, sklep dla koni

Szukasz akcesoriów jeździeckich – kupuj w sklepie online!

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej przybierają na popularności, gdyż oferują duży wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – sklep dla koni online

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wędzidła, wodze, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – czy warto skorzystać z jego usług?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie także produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy czy odporność. W ofercie dostępne są również witaminy i minerały na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]