Szukasz producenta drzwi drewnianych? Zleć ich wykonanie firmie Oknostol

Szukasz producenta drzwi drewnianych? Zleć ich wykonanie firmie Oknostol

Wszystko o producencie drzwi drewnianych odszukacie tu.

Oknostol to firma, która szczyci się ponad 15-letnią praktyką w produkcji różnego rodzaju modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, iż jej pracownicy gwarantują klientom najwyższą jakość dostarczanych produktów oraz usług. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale też wysoka funkcjonalność, osiągnięte dzięki użyciu podczas ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu i montażu elementów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca troska o osiągnięcie kilku ideałów: satysfakcji klienta, najwyższej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, a także całkowitego komfortu eksploatacji.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych z Małopolski

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych wyróżnia się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez tę firmę to świetne rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują nietypowych, ale całkowicie funkcjonalnych i solidnych produktów. Gwarantują one domownikom maksymalną wygodę – skutecznie odgradzają od zgiełku z zewnątrz oraz stanowią świetną izolację termiczną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego są one zaopatrzone w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich nieszablonowe, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, bowiem produkowane są zawsze z surowców najwyższej klasy.

Jakie usługi oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć również w obszarze kontaktów z klientami. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na darmowe doradztwo przy wyborze stosownego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich indywidualnego szkicu, doskonale dopasowanych do konkretnej wizji. Odnosić się to nie tylko rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale również ich szerokości.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]