Wyposażenie firm budowlanych – o kontenerach na gruz i złom

Wyposażenie firm budowlanych – o kontenerach na gruz i złom

Szukasz kontenerów na gruz? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]