architekt, biuro architektoniczne Kraków

Bartłomiej Sitarski – pracownia architektoniczna

Niewątpliwie chcesz, żeby w Twoim nowym domu każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Powodzenie Twoich działań zależy zwłaszcza od tego, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej interesujących ofert nie powinno na szczęście sprawić problemów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, jeśli najważniejszy jest dla Ciebie czas, możesz zdecydować się na katalogowy szkic. Jakie wyjście będzie korzystniejsze? Na które z nich się zdecydować?

W biurze architektonicznym czy projekt z katalogu?

W internecie bez trudu dotrzesz do mnóstwa projektów domów. Są tam propozycje dla klientów z małymi wymaganiami i tych, którzy chcą zyskać bardziej oryginalny dokument. Ich najważniejszą zaletą jest z pewnością cena – nieskomplikowane projekty kupimy jedynie za za niewiele więcej, niż 2000 złotych. Oprócz tego jest to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć projekt jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Biuro architektoniczne – gwarancja jakości

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne okażą się idealne dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie odróżniał się na tle innych budynków. Decydując się na takie wyjście zyskujemy pewność, że projekt będzie taki, jak chcemy – zanim go sporządzi, projektant dowie się, na czym najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się niestety znacznie droższy od katalogowego – osoby, które się na niego zdecydują powinni liczyć się z wydatkiem około dwustu PLN za m2.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]