Projekty domów drewnianych w Polsce

Projekty domów drewnianych w Polsce

Domy drewniane projekt. Uzyskaj więcej wiadomości.

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Nowatorska budowa powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają niezwykle estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać również w zimie? Jak wyszukać architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na spełnienie celów o własnej nieruchomości. Klienci coraz częściej decydują się na postawienie takich domów, gdyż posiadają one mnóstwo zalet. Przede wszystkim są one tańsze niż murowane domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wznoszone z gotowych elementów. Odchodzą również roboty związane z betonowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. To mieszanka innowacji z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom dają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – niewielka grubość ścian

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości skonstruowane z surowca naturalnego, co sprawia, że w pomieszczeniach panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu drewna osoby chorujące na uczulenia czują zdecydowaną poprawę stanu zdrowia. Nowoczesne domy drewniane cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy wykonywać generującej ogromne koszty termomodernizacji. Ważnym walorem jest mała grubość ścian, co zapewnia duży metraż domu. Domy drewniane można budować także podczas zimy, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem mokrych etapów. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]