Zalety wynajmu szalunków

Zalety wynajmu szalunków

Oferta wynajmu szalunków Kraków w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was stworzyliśmy.

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są ze sklejki, ale można zaobserwować też konstrukcje zrobione ze stali, a czasem również plastiku. Innymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Jednak z uwagi na wysokie koszty nie zawsze firmy remontowe posiadają swoje szalunki. Gdy okażą się potrzebne, mają szansę bowiem po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to obecnie naprawdę popularna usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków będzie trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, będą one do tego niezbędne. Jeżeli jednak budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej ekipy, warto rozważyć zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku będzie bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto wspomnieć także o komforcie, gdyż przechowywanie rzadko używanych szalunków może generować poważne wydatki.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je dostarczy. Jak ją znaleźć? Warto zdecydować się na usługi ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób zyskamy pewność, że szalunki okażą się wytrzymałe oraz praktyczne. Bardzo istotna okaże się też dbałość o klienta – w sytuacji, gdy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze z kolei wejść do internetu i sprawdzić, co o usługach danej firmy myślą dotychczasowi klienci.

Nasze dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]