Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Oferta górskich wypraw w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Was mamy.

Lubisz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem ceniącym świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki pod okiem profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Organizujemy trekkingi, których celem są łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to propozycja dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w wypadach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o ponadprzeciętnej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w ciężkich warunkach. Firma korzysta z profesjonalnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]