catering firmowy, przerwy kawowe

Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Szkolenie, konferencja lub negocjacje biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo z pewnością kiedyś stanie przed problemem organizacji wydarzenia tego typu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu ma pojawić się mnóstwo osób, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – zapewnij uczestnikom konferencji przekąski i napoje

Sympozja i szkolenia biznesowe to eventy trwające z reguły po 5-7 godzin, nierzadko także przez 2-3 dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny grafik wykładów, między którymi wskazane są zazwyczaj dwie niedługie przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie dużego obiadu w pobliskiej restauracji. Dlatego konieczne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator pozwoli, również zabrać ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można spożyć nie bojąc się o pobrudzenie rąk i koszuli. W ramach oferty cateringu dla firm udostępniane są także urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Urządzasz kurs? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Bufet kawowy jest niezwykle potrzebna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to również możliwość nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz obgadania w bardziej hermetycznym gronie spraw omawianych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych sympozjów czy płatnych kursów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, spożywając samodzielnie zrobione lub kupione po drodze w sklepie kanapki. Zamówienie usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż szkolenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał również o komfort gości.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]