Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Catering na imprezy - więcej o tej usłudze.

Okres wakacyjny obfituje w nadzwyczaj modne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy wydarzenia w plenerze, ale w rzeczywistości co rusz w różnych miejscowościach w Polsce organizowane są benefisy, bankiety albo sympozja. Wszystkie te imprezy potrzebują należytej oprawy, której obowiązkową częścią jest profesjonalnie przyszykowany i podany catering. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezy – jakość oprawy eventu jest ważna

Masz zabukowaną salę na imprezę albo zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie zorganizujesz piknik? Świetnie! Teraz musisz zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do apetycznych gorących dań, napojów i przekąsek. Pamiętaj, że na czas ważnych bankietów w złym tonie jest ustawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu i być przekonanym, że goście obsłużą się sami. Istotna jest jakość oprawy – właściwe ustawienie stołów, dopasowane akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia docenią także, jeśli dania będą prezentować się na talerzu niczym w topowych restauracjach, a posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy.

Dlaczego warto korzystać z oferty cateringu na imprezy?

Plusem zlecenia usługi cateringu imprezowego jest bez wątpienia to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje rewelacyjne posiłki, ale też gruntownie zajmie się całą jego otoczką. Potrawy będą dowiezione w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą gości w trakcie imprezy. Na życzenie zamawiającego, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie popisem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną sposobnością, aby przyjrzeć się z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która działa w branży od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu imprez, zarówno tych takich na setki gości, jak i kameralnych. W toku ustalania szczegółów zlecenia doradzi ona, jakie przekąski, potrawy i napoje świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własny sprzęt na miejsce imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]