Catering okolicznościowy to też obsługa urodzin, ważnych rocznic i studniówek

Catering okolicznościowy to też obsługa urodzin, ważnych rocznic i studniówek

Na lastrada.pl zamówisz catering okolicznościowy.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z najbliższymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to liczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także uraczyć je dobrymi trunkami i przekąskami. Możesz próbować przygotować je samemu, jednak przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Dodatkowo to twoja uroczystość i chcesz się na niej świetnie bawić, a nie służyć za kelnera bądź siedzieć w kuchni. Dlatego przygotowanie menu na rodzinne eventy polecamy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie menu zleć profesjonalistom!

Gdy mówi się o usłudze cateringu większość osób myśli wpierw o cateringu weselnym albo spotkaniach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i tylko przy rzeczywiście ogromnej liczbie gości rozpatrywał on opcję skorzystania z zewnętrznej pomocy w tym obszarze. Tym bardziej, iż przez wiele lat usługa cateringu nie oferowała obsługi niedużych rodzinnych imprez, a często także tych dużych, jeśli nie łączyło się to z wynajmem sali. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy skorzystamy z możliwości użyczenia sali czy postanowimy urządzić zabawę we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce zamówione posiłki.

Menu dopasowane do możliwości finansowych zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą dostępną na każde rodzinne wydarzenie (lecz nie tylko!). Wykwalifikowani kucharze bez problemu przyrządzają dania harmonizujące z charakterem wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, na imieniny bądź na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje dodatkowo obsługę półmetków, komersów oraz studniówek. Wypatrując firmy oferującej taką usługę zalecamy postawić na taką, która jest w stanie dopasować menu do wizji i możliwości finansowych klienta, jak również kompleksowo obsłużyć event, między innymi udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy pomagając w udekorowaniu i ułożeniu stolików.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]