Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Jeśli potrzebujesz zamówić wdrożenia WooCommerce, skieruj się tutaj.

Planujesz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeśli nie posiadasz żadnej strony internetowej i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – elastyczność i możliwość analizy statystyk sprzedaży

Z uwagi na to, jak dużą popularność zyskały strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż w konsekwencji pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, ma moc zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest osiągnąć wyższe pozycje w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszej grupie klientów. Za sprawą użycia stosownych wtyczek podnosi się także elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć płatności on-line i umożliwić użytkownikom przelew opłaty za zakupy m.in. przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce pozwala także na ewaluacjęwyników sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) oraz integrację z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zostaw profesjonalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, użycie wyłącznie wypróbowanych, potrzebnych wtyczek i jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują również blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o promocjach oraz nowych produktach albo zamieszczać omówienia i różne porady dotyczące oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]