Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Zdobądź więcej informacji o ofercie parkingu przy lotnisku Kraków.

Sposobność przybycia także w najbardziej oddalone zakątki naszego globu, wygoda oraz szybkość – to najważniejsze plusy podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zyskały dużą popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dostania się do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, więc w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji online, w związku z tym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest szczególnie przydatne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja asysty personelu

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy liczyć także na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Oprócz tego klienci mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora bądź obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]