Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Tu uzyskasz więcej szczegółów o Kraków Balice parking.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]