Jak przyciągnąć uwagę klientów? Zaoferuj im wirtualny spacer po swojej firmie

Jak przyciągnąć uwagę klientów? Zaoferuj im wirtualny spacer po swojej firmie

Chcesz zobaczyć, kto sporządza wirtualny spacer Nowy Sącz? Koniecznie zajrzyj na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby firmy ewentualnie nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przechodzić do następnych punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu Google kieruje nas nas do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy dodatkowe koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie www naszej firmy.

Czy opłaca się aktywować wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google i na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste technicznie. Na rynku istnieje wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Możemy też zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak salon piękności bądź restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny też wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]