Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Skieruj się w to miejsce, jeśli ciekawi Cię korzystna oferta sali ślubnej.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina narzeczonych i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybór najlepszej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – jak szukać?

Szukając miejsca na wesele para młoda powinna wziąć pod uwagę kilka dość istotnych czynników. Na początek musi ustalić ilość uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, iż w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli salę do tańca. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej będzie prosta. Jeśli na ślub zaproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innym województwie, powinno się szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się bogata baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, ułożenie menu i dekoracja sali. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

A może pałac na zabawę weselną?

Młode pary z południa Polski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować przyjęcie weselne w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić około 130 osób. Imprezę można wyprawić także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała około 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że usytuowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Podróż orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa więc dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]