Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę usług cateringowych w Krakowie w rozsądnej cenie.

Gdy planujesz ważne wydarzenie biznesowe czy rodzinne, na które chcesz zaprosić znaczną ilość gości, zazwyczaj nie dasz rady na własną rękę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując małe przekąski oraz napoje w hipermarkecie – ważne eventy zazwyczaj potrzebują odpowiedniej oprawy także w sferze posiłków. Wszak nie powinno się stawiać na stołach uczestników zwykłych ciasteczek i wody mineralnej. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Rodzaje usług cateringowych

Firmy oferujące usługi cateringu na ogół świadczą kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzciny, wesela lub komunie, catering dla firm i catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie posiłków wigilijnych. Oferty te są drobiazgowo dopasowane do potrzeb poszczególnych eventów, dlatego zwykle różnią się od siebie m.in ceną oraz rodzajem potraw proponowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringu powinno się pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie komunikować swoje oczekiwania, ale zarazem być także otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń różnego typu to chleb powszedni, zatem doświadczenie zdobyte w tym obszarze pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które zadowolą ogół naszych gości.

Wynajęcie cateringu pozwala zaoszczędzić czas

Organizacja poczęstunku choćby dla niewielkiej liczby gości może stać się niełatwym zadaniem, przede wszystkim wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na skoordynowanie pozostałych kluczowych aspektów wydarzenia. Jest to również sposobność podania gościom rewelacyjnych posiłków przyrządzanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Wypada przy tym zaakcentować, że ważnym przymiotem posiłków, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale również ich prezencja. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają również własny zespół zawodowych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]