Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Pod tym adresem dowiecie się wszystkiego o parkingu długoterminowym Balice.

Wybierasz się na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie lub pociągu.

Czy warto korzystać z jego oferty parkingu długoterminowego?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również darmowy transfer pasażerów wprost pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online lub przez telefon – błyskawicznie i bez trudności, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem. Kolejnym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]