Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Zamów pozycjonowanie Krakow na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz łatwość wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów spowodowała, iż każda marka chce teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony www nie znaczy, iż klienci do nas trafią – istotna jest bowiem widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, świadczących usługi jedynie na określonym obszarze czy też wręcz w jednym mieście, przykładowo w Gdańsku lub w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla mniejszych firm

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach sklepów albo usług używają głównie fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę danej miejscowości, przykładowo “ciastkarnia kraków”, “depilacja brwi kraków” lub “sklep z elektroniką kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych przedsiębiorstw na przedstawienie swoich usług docelowym klientom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania oraz tworzenia stron internetowych od ponad 10 lat. Przez ten czas dogłębnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i w ten sposób dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę contentu oraz pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może sprawdzać cyklicznie efekty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]