Profesjonalna opieka nad grobami

Profesjonalna opieka nad grobami

Potrzebujesz zamówić opiekę nad grobami Kraków? Kliknij tutaj.

Wygląd miejsc spoczynku naszych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu administracyjnych formalności lub korekty napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Stawki, jakie należy zapłacić osobom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – jeśli decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Jeśli natomiast chcemy, by firma czyściła grób regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem nawet 400 PLN rocznie. Należy też zaznaczyć, iż koszty zależne są również od wielkości grobów, a najdroższe będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]