Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/ znajdziesz korzystną ofertę przyjęcia w ogrodzie.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zjeżdża się dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to też „osiemnastki”, chrzciny czy komunie święte. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, na ogół nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku pozostaje nam zamówić stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak wybierać lokal?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. urodziny bądź osiemnastka, w której będą brać udział przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom trzeba zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z kolei imprezy, w których dużą część gości mogą stanowić kilkulatki, między innymi komunie lub chrzty, rekomenduje się urządzać w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się za szybko uroczystością i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania serwowane zaproszonym też powinny być dostosowane do okazji. Planując takie wydarzenie opłaca się więc skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 gości!

Wynajęcie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w nieomal dworskiej oprawie urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzty oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których wygodnie można podjąć łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści mniej więcej trzystu gości. Co najważniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia oraz przystrojenia stolików, przez przygotowania posiłków, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]