Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Kliknij tu jeśli potrzebujesz zlecić serwis okien PCV.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na stan uszczelek oraz okien źle wpływają także czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]